A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Kálmi. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Kálmi. Összes bejegyzés megjelenítése

becsuletes kurva vs hulye ribanc

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2013. június 8., szombat 9:50

Na akkor itt az en verziom. Mint ismeretes Klaudia jo baratnom, aki szakmaja ellenere, egy kedves okos, es ertelmes ember, aki ugyan penzert ad elvezetet, de ezt konszolidaltan teszi, nem kozszemlere teve munkassagat. Mondhatom O egy becsultetes kurva.
Nah es van szepesi niki. Igen csupa kisbetuvel. Ha valaki nem tudna ki az, az ne is nezzen utana nem szukseges, semmi pluszt nem ad az eletehez. Szoval ez a leny irt egy konyvet, bar a nagy szamok torvenye alapjan inkabb csak veletlenszeru leutesekbol osszeallt valami iromany, keszuljetek ha megis elolvasnatok hogy nem egy tartos irodalmi mu, epp oly felejtheto mint Havas Henrik, vagy Kasas konyve, es eppen olyan mint az osszes tobbi a konyvirasbol gunyt uzo mocsokhalom.
Igazabol addig nem erdekelt, mig hirtelen szemelyesen erintett amit irt. Nem, en nem leptem vele szexualis kapcsolatba, de az egyik legjobb baratom igen. Hazugsagokkal tomott konyveben szamomra a legnagyobb pofon az volt amit errol a baratomrol osszefirkalt. (gyors magyarazat honnan tudom mi van a konyvben, nem,  nem vettem meg,  hanem egy nagyon kedves baratnommel elmentunk a libri egyik boltjaba es pofatlan modon a baratunkat erinto reszeket elolvastuk, es egyebkentr is rengeteg reszletet jelentettek meg kulonbozo pletykalapokban)
Nagyon sajnalom, ha zaklattak gyermekkent, de vajon ennek hatasara tunt el a gerince?
Mivel a velemenyem megvan arrol ha valaki "sztarokkal" b*szatja magat bulibol, majd nem erti miert kezelik kurvanak, es arrol is ha egy laza bosszuhadjarat kereteben ezeket megirja egy konyvben, de ezert max csovalom a fejem, hogy hulye ribanc ennyit tudsz. Ellenben amit a halott baratunkrol irt az melysegesen felhaborit.
Tobb problemam is van, eloszoris a rengeteg tenybeli hiba.
-Kalmi nem niki miatt lett ongyilkos, genjeiben hordozta azt ezt a fajta vegzetet, akar az edesapja
-Kalmi nem azert lett ongyilkos mert niki nem vette neki fel a telefont azon az esten, (bar talan ha beszel vele segithetett volna)
-Kalmi elotte valo nap felhivott es megbeszeltuk hogy hamarosan talalkozunk, es hogy megbeszeljuk a problemait, amik addigra nem csak nikirol szoltak
-Kalmi nem egy kurvaval csalta meg. (ez igy biztosan tetszettosebben hangzik de nem igaz) en ismerem az illetot, mindennap latom a tukorben.
-Kalmi nem volt bedrogozva amikor megolte magat.
-Kalmi nem hanyagolta el magat a szakitas utan, csa.k vegre ujra megnovesztette a gyonyoru csigas hajat, amit hajpanttal turt el az arcabol
-Kalmi remek szakacs volt, es dolgozott rengeteget, nem cserelgette a munkahelyeit megallas nelkul
-Kalmi nem a tetorol ugrott a melybe
-niki sosem gyujtott erte gyertyat foleg nem masnap a helyszinen, Babett baratnom sztem szamra megmondja hany gyertyat gyujtott es ki. az O ablaka eppen odanez ahol tortent mindez.
-senki nem akarta ezt a ribancot megverni a temetesen, egyszeruen csak kiverte a biztositekot, hogy egy utcai prosti kinezetevel jelent meg a temetesen

Nos ezek aprosagnak tunek, de nekem meg mindig faj Kalmi elvesztese, es ezzel igy vagyunk mind akik a baratai. Mi akik eletben tartjuk az emleket es nem azzal hogy a penisz merevedeserol irunk konyvet, pedig nehanyunknak zsenialis sztoriai vannak a mindig jofej Kalmirol, akinek remek humora volt es egy egy buli alkalmaval hihetetlen dolgokra volt kepes. Nem akarom ot isteniteni, sem idealizalni, megvoltak a hibai mint mindenkinek. De az O tragediajaval fuszerezni egy konyvet,  tiszteletlenul, alszent modon, eppen akkor felemlegetni, es berantani a pedofil szallal egyutt mikor eppen valami ocsmany sztorit mesel el, nos ez az ami leginkabb duhit.
Az alexandraban mar csak 1+1 akcioban lehet venni, talan nem fogy elegge...remelem nem is fog, es azt is remelem, hogy a celeb Balazsnak igaza lesz es arra sem lesz eleg a penze hogy a pereket fizesse.
Nem veszem meg a konyvet, nem tamogatom ezt a ribancot, nem csinalok botranyt a dedikalason, mert neki az is reklam.
Nah ennyit errol.

Par honap es itt van Kalmi halalanak az evforduloja. Nekem es Babettnak meg a tobbi baratunknak sajat angyala van odafenn. Remelem labat logatva az egyik felhorol jot nevet ezen az egeszen, es rank nyugodt almot kuld.
-

08.amitől szomorú....

Bejegyezte: Bejja , 2010. október 13., szerda 23:31

Onnan fentről...már nagyon régen...még mindig hiányzik...ennél szomorúbb kép nincs.

473.

Bejegyezte: Bejja , 2008. augusztus 11., hétfő 13:03

Dolgoznék, ha tudnék ugyi. Nem megy a rendszerünk. Ha nem hát nem...
Akkor blogoljunk unaloműzésként. Úgysem írtam semmit a Dark Knightról, nem mintha a szuperlativuszokon kívül tudnék bármit is. Akciódús, kellemes, megfelelően borzongató (amit betudhatunk joker megformálójának elhalálozásának) és persze Bale gyönyörű. Eckhart csodás. Maggie. G meg csúnya és unalmas, de nem ront az összképen. 10/10 nem tudok mit mondani.





És megint augusztus, és megint Kálmi. Másom nem is maradt belőle, csak egy- két kép, néhány videófelvétel ahol bohóckodik, Babu szemében a szomorúság, Ani arcán az örök fájdalom. Nagy szavak. Bennem meg üresség. Idén is kimegyek hozzá. Idén is csak pillanatokat fogok ott tölteni. Idén is kicsit meghalok vele együtt, azalatt a néhány pillanat alatt. Idén sem szeretem az augusztust. Azt hiszem már nem is fogom soha.

273.

Bejegyezte: Bejja , 2007. november 2., péntek 9:27

A majd 12 óra alvás után végre pihenten keltünk. Tegnap este már fél 9-kor aludtunk.

Halottak napján temető. Csak Kálmihoz. És jó volt látni, hogy sokan voltunk kint nála.

Kicsit ellentmondásosnak tűnhet, de aztután szülinapi "buliba" mentünk Lalával. Norbi alias "Damien" (igen a neve arra utal ahogy viselkedik de én imádom) 9. tavaszának őszének ünneplésére. Nagyon édes volt örült mindennek. Nekem ugyan fura hogy a tesója is kapott valami apróságot, mert hogy náluk ez így szokás. Én azt gondolom, minden gyerek szülinapja legyen a sajátja, csak róla csak érte szóljon minden. De ez tényleg családonként változik. Mellesleg nagyon jól éreztem magam, Viki anyukája remekül főz, és a tesóit is imádom. És az anyukája meg olyan mint apám csak nőben. A durva az hogy hasonlítanak is egymásra.
Itt oldalt a mesterhármasról kép. Carrie, Samantha Jones, és persze Miranda sapiban:) A nevek nem sorrendben értendőek. 10/10