A következő címkéjű bejegyzések mutatása: nagyi. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: nagyi. Összes bejegyzés megjelenítése

Nagyi

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2013. május 29., szerda 21:55

Elment, ha oszinte akarok lenni azt hiszem el akart menni. Csak aki itt marad annak nehez elfogadnia ezt. Bennem ez  a kep marad meg, ahogy a madaraknak kitesz vizet mert meleg van, es enni csempesz Ajababa orias kutyinak. Nyugodjon bekeben :/