A következő címkéjű bejegyzések mutatása: alma. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: alma. Összes bejegyzés megjelenítése

madaras

Bejegyezte: Bejja , 2010. május 11., kedd 10:42

Jó lesz megint rendesen blogolni.

Először is a csajok, a tagcserék után csodásan haladnak előre, imádják egymást, egymás társaságát, én meg őket:) Sajnálom, a régi csapatot, de ha valami nem megy nem kell erőltetni. Most senki lelkével, szépségével nem kell törődni, nem téma a magánélet, az egymás utálása, mert nincs helye ilyesminek a csapatban, és ez csodajó. Sajnálom, hogy részévé váltam akkor ennek az ellenségeskedésnek, kissé megvezetve...na nem baj, ebből is tanultam. Leyla és Naomi nagyon bevált, annak ellenére hogy Leylánál makacsabb őrültebb csajt már nagyon rég láttam, Vik pedig olyan személyiségfejlődésen ment keresztül, ami ámultba ejt. Fille vezetésével szépen lépkednek előre a lányok, ügyesen okosan, semmit sem elkapkodva. A játékuk egyre jobb, az összetartás kiváló:) Örülök, hogy acsapat tagja lehetek, számomra megtiszteltetés hogy ők és mi egynek számítunk! Köszi csajok:)

a kép címe: The Team! Idén nagyobb volt a nyalóka.... (és még hol a Becup!) :D



Magamról szokás szerint nem sokat. Meli Lala jól van...Lala sulit cserél, érthető okokból. Remélem Tiborral és az új asszonnyal is rendeződik a helyzet végre.

jah tavasz van...migrén van...

XMS

Bejegyezte: Bejja , 2009. november 4., szerda 12:37


























Tegnap a jó sorsom, az új xms üzlet megnyitójára sodort. Köszönet érte annak akinek jár. Szeretném ha a pénztárcám már olyannyira működőképes lenne, hogy az ott található kincsek többségéhez hozzájussak.

KLIKK ide a részletekért egy igazi almaspecialistától