A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Kriszti. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Kriszti. Összes bejegyzés megjelenítése

Meli KisBeja

Bejegyezte: Bejja , 2010. október 25., hétfő 11:14


Na megtörtént végre, Melkót is ki tudtam rángatni Krisztáékhoz:) Hiszen ha már család...

Alig akart eljönni, azonnali szerelembe esett Bejcsuval:)

Íme így:

Friss sütés

Bejegyezte: Bejja , 2009. augusztus 14., péntek 20:27




Neve: Veszeli Beatrix
Látatlatban is imádom, máris. Igen azért is mert az én nevemet kapta. Majd egyszer elmondom az anyukájának, hogy kevés ilyen csoda jó érzés van. Talán csak nevet adni. Egy újnak. Nem kívánok mást a csöppnek, (aki nem is olyan csöpp) hogy mindig legyen olyan az élete, ahogy neki a legjobb. Jó a család ahova került, jobbat nem is kívánhatna. A névnapunk két hét múlva lesz. Felköszöntöm:)