Ujranezem a SANNER DARKLY-t! Nem ertem miert nem lett kultfilm. Mikor zsenialis!
Megneztem javaslatodra! Uberf*sza! A hibakat amirol beszeltel nem leltem! Tenyleg jo, kicsit olyan erzesem volt mint amikor a Grand Torinot neztuk meg. Szoval 10/10
Amikor kicsi voltam, egy másik század második felében, a szüleim miután kicsináltam őket a hosszú órákon keresztül történő "apuanyuuuuuuuuuuuuuuolvassálmesét" szóösszetétellel, úgy döntöttek a meselemezek hallgatása lesz a megoldás meseolvasásban megfáradt szellemüknek.
Ezek közül az egyik nagy kedvenc az Óz a nagy varázsló volt. Mindig is kíváncsi voltam, honnan jött az az öregember aki hülyére vette a mese összes szereplőjét!
Hát a Disney kitett magáért! Látványos kellemes, és élvezhető! Sokak szerint giccses,no de miért ne lehetne az EZ EGY MESE!!!!!!! Persze hogy tele van színessel, széppel, kellemessel, és varázslattal.
Ne várjunk semmi mást, mint amit nyújtani tud, szárnyasmajmokat, boszorkányokat, mumpicokat, sárgautat és smaragdvárost! Egy erős hatosra érdemes.
A Holly Rollers-t már említettem, jöhet a többi.
Pirhana 3D (jó, komolyan sírtam a nevetéstől. annyira szar hogy az már tökéletes) 7/10