éééééééééééés MI!
Bejegyezte: A béke nagykövete , 2014. augusztus 20., szerda 22:09
nyenyenyenyeeeee ellendrukkerek bekaphatjatok...
és még Londonba is elutazunk szeptemberben :p
vagy epilogusanak:
Az en uzenetem:
Boldog Új Évet! (mivel te vagy az egyik kedvenc emlekem, igy neked kulon is, ebben a nagy fb tomegben) :*
Cs valasza:
"Micsoda izgalom, mindent elsöprő vágy volt az! Rég volt de igaz volt!
Bodog Új Évet Csillagportól Fénylő Hercegnőm!..."
Eloszor nem ertettem, aztan raneztem a fb. profilkepemre ;)
Amikor jön akkor kezdődik az élet
Amikor itt alszik az álmaival van tele a szoba
Amikor elmegy elviszi a világot
És én minden alkalommal örülök amikor visszahozza
Designed by Wordpress Themes. Converted into Blogger Templates by Theme Craft