A következő címkéjű bejegyzések mutatása: szerelem. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: szerelem. Összes bejegyzés megjelenítése

éééééééééééés MI!

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2014. augusztus 20., szerda 22:09

nyenyenyenyeeeee ellendrukkerek bekaphatjatok...


és még Londonba is elutazunk szeptemberben :p

Egy gyerekszerelem margojara,

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2014. január 1., szerda 12:35


vagy epilogusanak:

Az en uzenetem:
Boldog Új Évet! (mivel te vagy az egyik kedvenc emlekem, igy neked kulon is, ebben a nagy fb tomegben) :*

Cs valasza:
"Micsoda izgalom, mindent elsöprő vágy volt az! Rég volt de igaz volt!
Bodog Új Évet Csillagportól Fénylő Hercegnőm!..."

Eloszor nem ertettem, aztan raneztem a fb. profilkepemre ;)

szerelmem

Bejegyezte: Bejja , 2013. december 7., szombat 0:47

Amikor jön akkor kezdődik az élet
Amikor itt alszik az álmaival van tele a szoba
Amikor elmegy elviszi a világot
És én minden alkalommal örülök amikor visszahozza