
Az én drága szőke hölgyemnek, Mörcinek, Mördáknak, Martinának valamint az Ő arkangyal nevű párjának ezer és ezer boldogságos évet kívánok esküvője napján!!!!
az új munkahelyem, ami mentes sörtől, sörcsapoktól, hűtőktől folyamatosan érkező nyomorult emailtól és fillérekért robotoló emberektől, nagyon nagyon tetszik. Nem lesz könnyű, annak ellenére, hogy igen soknak tűnik amit el kell végezni. Na de kaptam már nagyobb falatot is. Ezzel is elbírok majd.
A nap legnagyobb jelenete, az volt, ahogy a főnököm bemutatott mindenkinek, és persze megtörtént, hogy valaki felkiáltott mellettem, "hé Én ismerlek téged, egy iskolába jártunk, sőt asszem JÁRTUNK is! L.Laci vagyok!" Persze csupa vörös lettem. mindenki hangosan röhögött, Én is. A második emeleten egy kutya fogadott cuki fekete, simogatni való. A szembe íróasztalnál ülőt majd megszokom. Nem egy Martina, de ez van. És ott van velem JaB brada is. Ma megetetett egy adag somlóival, azóta khmm... hányok és megy a hasam:) Azt mondja stresszes volt az első napom:) Sztem meg nem:D :D :D
kb. ennyi. Nagyon nagyon tetszik.
jah és ez az:
wwww.egyszervolt.huTovábbi hírek:
Még mindig Balázst imádom
Még mindig várom a Váci Lan-t (márha elmúlik addig a hasmenés hányás)
Kezdem látni az alagút végét.
A mostanában nézegetett oldalakon nagy divatja van a my desk, és a daily shot bejegyzéseknek. Nap mint nap lefényképezik az asztalukat, vagy a bejegyzésben egy bizonyos kép jelzi az aznapi legfontosabb percet.
Az előbbivel talán semmi bajom, az asztalom nap mint nap változik, de a napi egy fénykép...mi van ha a bejegyzést délután készítem, és a legjobb vagy legjelemzőbb időpont éjjel kettőre esik. Vagy hülye vagyok?
Az én mai képemen tuti egy sörcsap lenne, meg egy csomó doboz. Mondjuk pont ez?

Jah, jobb oldalon új szereplő dN. A fertőzés hozzá is elért, blogol, és még jól is csinálja. Szerencsére már nem zaklat a kérdéseivel xD
Napok óta a hanukka és karácsonyi ajándékokon gyűröm magam. Veszedelem jó oldalakon remek ötleteket találtam. És most bosszant hogy nem mondhatom el, mert akik értékelnék, azoknak most nem mutathatom meg, mivel nekik is készül majd onnan meglepi. Huh de mocsok szar mondat volt.
Martina ma újabb nyulas videókkal lepett meg. Természetesen isteniek!! Éljenek a Rabbids-ek:D
ITT LESD MEG!