A következő címkéjű bejegyzések mutatása: reggel. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: reggel. Összes bejegyzés megjelenítése

Δευτέρα

Bejegyezte: Bejja , 2009. május 4., hétfő 7:23

Lassan indulnom kell dolgozni.

Jó kis hétfő reggel, Lala megint egész éjjel a fejemen vagy a vesémen aludt. 13 éves létére még mindig működik a hőkövetője, ami a babákra jellemző. Ha egy cm-t is arrébb csúszok az ágyban azonnal követ.
Szép napot mindenkinek.
És a cicalábikók nekiindulnak a hétnek...és egyszer csak odaérnek a kutyitappancsokhoz....



164.

Bejegyezte: Bejja , 2007. augusztus 8., szerda 8:02

Utálok egyedül ébredni...hisztis vagyok, sztem ma bemegyek reggel dolgozni, nem várok délutánig...takarítani nincs kedvem, itthon ülni nincs kedvem, Melkó Lala papánál....

Majd bent vésem a sorokat nagy unalmamban.




Indulás! Roger!