A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Vikor. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Vikor. Összes bejegyzés megjelenítése

ovisztorik egy 20+ -os fiutol

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2013. november 3., vasárnap 20:49

" en legjobban egy dadus nent szerettem, mert alma szaga volt, es olyan cipoje volt amibol kinn volt ket ujja, Tudod az a sok fuzos. Egyebkent egyszer akartak nekem venni egy tornaciopot amin borzalmasan sok lyuk volt. De hisztiztem, igy vettek egy szandit. Feketet."


fülinap again

Bejegyezte: Bejja , 2009. július 2., csütörtök 11:24



ezen a képen majdnem mindenki raja van aki ott volt:) bazso, Lala, Katee, BB lemaradt. És gondoltam megörvendeztetlek a legújabb remek képünkkel amit Lalussal művelünk a DM egyik üzletében:)