A következő címkéjű bejegyzések mutatása: névnap. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: névnap. Összes bejegyzés megjelenítése

Balázsnapi ajéndék

Bejegyezte: Bejja , 2013. február 8., péntek 19:20

remélem szeretni fogja, a kedvenc teáját töltöttem/használtam.







Cinkanap!

Bejegyezte: Bejja , 2010. június 6., vasárnap 19:37


Boldog Névnapot Cinkám!!

kívánós...

Bejegyezte: Bejja , 2009. március 8., vasárnap 9:35

Első: Nagyon boldog Szülinapot a legszebb MerlaKatának!!!



második: Nevenapján Cloud-nak is szép napot!! Ahogyan Millahnyufinak is nagyon nagyon szépeket!!

harmadik: Nomád vazzeg én hajnali négykor általában alszom:) De azért nagyon köszönöm a jó kívánságot! :)

És a legvégén a legfontosabb:Ilyen virággal kívánt nekem hajnalok hajnalán boldog nőnapot Balázsom. (Tulipán az egyik legeslegkedvencebb!!)