Balázsnapi ajéndék
Bejegyezte: Bejja , 2013. február 8., péntek 19:20
remélem szeretni fogja, a kedvenc teáját töltöttem/használtam.

második: Nevenapján Cloud-nak is szép napot!! Ahogyan Millahnyufinak is nagyon nagyon szépeket!!
harmadik: Nomád vazzeg én hajnali négykor általában alszom:) De azért nagyon köszönöm a jó kívánságot! :)
És a legvégén a legfontosabb:Ilyen virággal kívánt nekem hajnalok hajnalán boldog nőnapot Balázsom. (Tulipán az egyik legeslegkedvencebb!!)
Designed by Wordpress Themes. Converted into Blogger Templates by Theme Craft