a nagyobbik! (a foto jogvedett csak engedellyel hasznalhato)
Sziasztok, akik meg nem untatok meg a szokasos honapokig tarto szuneteket.
Nyar van olvadok a hosegben, bar szerencsere eppen a mai nappal jott nemi enyhules ebbe a szornyu kanikulaba, bar en annyira nem utalom, mert hat csak nyar van, meg mindig jobb mintha 10 fokban kellene cidrizni a takaro alatt augusztus elejen.
Nos,
1. Balazzsal minden rendben, szeretem, szeret. Remelem ez igy is marad.Marmint hogy szeret, a tobbi meg javulni fog. Az O egeszsege es az enyem is. Es mindenkie.Boldogan elunk orokkon orokke...
2. Ketty baratnom nalunk lakik, atmenetileg mig vegleg fel nem koltozik Keszthelyrol, anyukajaval egyutt. Vadul paleo dietazik, es edz, mert szeretne nagyon jo lenni ebben. Sztem menni fog neki, a veksogig elszant. Igaz jarni neha nem tud de azert csinalja kemeny.
3.MELIBOL SZUPERMODEL LESZ.Es ez nem kerdeses.
Tudom, hogy olvasol! Köszönöm, neked is hogy Melinek szép születésnapja lehetett!
20 éves
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KISLÁNYOM!
Kértem állambácsitól egyszeri beiskolázási segélyt, tekintettel arra, hogy Tibor fél éve már imitálni sem képes szülői mivoltját.
Azt mondja nem megy a gyerek (ill. nem engedem) akkor Ő nem lesz az apja. (engedem)
Mintha nem tudná hol lakik, és hogy hova kell jönni ha látni szeretné.
Én a kiba trolimegállóból beszélgettem vele, úgy hogy ő fenn az ablakban álldogált, mert fel nem mehettem hozzá. Aztán nem érdekelt akartam látni, és mentem, tűzön vízen át. Kit érdekel a másik szülő ha a gyerekemről van szó.
A másik meg, hogyha Lala soha többé nem akarja látni, akkor is neki kötelességei vannak a gyerekkel szemben. Sajnálom a haldokló édesanyját, megértem hogy baba született, de ennek a gyereknek is vannak jogai. És fél éve még egyik dolog sem állt fenn.
nyah ennyit erről, meglátjuk mi lesz. Félek a legrosszabb...mármint Tibornak.
Jobb téma.
Meli szalagavatós rucija itt:

Egy nagyon szembetűnő eltérés, hogy míg ez a hölgy egy kissé telt (bár csinos) ehhez a ruhához, Melikém úgy fest benne mint egy porcelánbaba. Mint Audrey Hepburn.
A kontya Chignon konty lesz egy virággal és kész.
Szegény kislányok aggatják magukra a feltűnőbbnél feltűnőbb ruhákat!! DE MINEK!!?? Aki szép , annak ez a ruha is elég. És Meli gyönyörű.
És ma évadzáró Vad Fruttik koncert. Kísérettel megyek nehogy elájuljak vagy valami. Úgyhogy ennek örömére tessék a kedvenc VF számom:

Na megtörtént végre, Melkót is ki tudtam rángatni Krisztáékhoz:) Hiszen ha már család...
Alig akart eljönni, azonnali szerelembe esett Bejcsuval:)
Íme így: