A következő címkéjű bejegyzések mutatása: anya. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: anya. Összes bejegyzés megjelenítése

ide

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2013. június 11., kedd 9:50

megyek Anyucival vasarnap:) KLIKK!! mar nagyon varom:)

Panyolai szeretjük

Bejegyezte: Bejja , 2011. szeptember 12., hétfő 22:37


ANYUKÁMNAK

Bejegyezte: Bejja , 2009. július 23., csütörtök 10:48

NAGYON NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

A kép azért mert már mindketten a célegyenesben vagyunk!

SZERETLEK!!!!

dies Solis

Bejegyezte: Bejja , 2009. május 3., vasárnap 16:35

Kaptam Lalától szép virágot, Anyák Napjára. Melcsi még nem jött haza, de nem tartok attól hogy üres kézzel jönne, már csak azért sem mert apum ebédet küld vele.
Egész nap a céges marketing terven ücsörögtem, a jóleső takarítás és mosás helyett, aztán amikor már elviselhetetlenné fokozódott a fejfájás, úgy gondoltam egy finom ki alvás jót tesz majd. Tévedtem, most a mosott sz*r kategória érvényesül, bár a kedvem egészen jó.
Azt hittem két hónap alatt hozzászokom, hogy Balázs, habár többet van itthon, mint otthon (ez azért aranyos) azért nem mindig van velem. Nem szoktam meg. Hiányzik. És az okot, ami miatt, azt még jobban nem Ezért úgy döntöttem lépek ez ügyben. (nem, nem vettem 1000 db lottó szelvényt) hanem kicsit menedzseltem Önmagam. Ennek eredménye tegnap este érkezett egy telefonhívásnak álcázva, és ígéretet tett egy jövő heti megbeszélésre. Amennyiben számításaim beválnak, ez a mostani égető, kínos anyagi helyzetemen is sokat fog lendíteni. Oh, tényleg, apróságok amik zavarják a szemem:
-még mindig nincs munka szerződésem
-a betegségem(emlékeztek vírus hasmenés) idejére nem fizetnek ki
-kb. 4 ember munkáját szánják nekem (mindezt nem sokkal többért mint a minimálbér)
De persze majd ez is megoldódik, mit sír a szám, másnak munkája sincs...stb stb...hagyjuk is ezt a témát mert csak ideges leszek és most nincs rossz kedvem, hát elrontani sem szeretném.
Inkább mesélek a jó dolgokról:
Balázzsal annyit nevettünk az elmúlt négy napban, amennyit szerintem egész együttlétünk alatt. Nagyon nagyon jó volt. A legjobb pedig hogy a Transformers-t még mindig imádjuk, és egymás társaságában élvezzük a legjobban, akár csak a fringe legújabb részeit.
Voltam egy ÖKO-Tér nevű rendezvényen, ami igencsak tetszett, és ajánlom mindenkinek. Főleg a kisgyerekes családoknak, mert remek elfoglaltság nekik is. (jelen esetben egy bicaj versennyel egybekötve rendezték meg) Képek a flickr-en.
Elmentünk a GDF-re. Személy szerint nekem, jobban tetszett mint a tavalyi, mások ezzel szemben az ideit tartják gyengébb eresztésnek. Remek beszélgetéseken vettem részt, és érzem hogy G-San Dániel-el csak tudunk építeni valamit ezen az e-sport dolgon. Valaki végre (newzoo és a Pezus Anee páros mellett) megérti hogy Én nem a pénzt látom ebben az egészben, hanem a közösség építését, a gyerekek szellemi nevelését. Nagy szavak, de hiszek bennük. (enni meg majd fogok valamit :)) Ha nincsenek az idealisták, soha nem lép előbbre semmi, nélkülük/ünk nincs változás. De most látok valamit ami elindult...és annyira szeretném ha működne.
A lányok is jól haladnak, újabb meccsek, lassan itt a Váci LAN is. Bizalmam Fillében rendíthetetlen. A többieket imádom, kismamástól, hisztistől, papucsostól. Jövőhéten lesz pólónk!!!! :)

Más:
Buggal is beszélnem kell, sajnos nem valami jó lesz a téma, ha olvas akkor legalább felkészülhet valami frappáns magyarázattal ahogyan szokott. Nagy csalódás amikor azt a mondatot hallod, hogy semminek néz, nem igazán kedvel egy barátodnak tartott egyén. És ezt egy olyan szövegkörnyezetben, hogy: "ahogy beszél rólad, az jön le nem igazán kedvel, nem tart semmire"
Nah igen fájt. Hazudnék ha azt mondanám nem. De nincs bennem harag, csak értetlenség. Én szeretem Bug-ot, a hibáival együtt. Persze poén szinten felemlegetem pontatlanságát, az élethez való néha irreális viselkedését, de soha SOHA nem beszélnék róla tiszteletlenül ha pl. MUNKA vagy az E-SPORT a téma. Így most csak lesek ki a fejemből és azon tűnődöm foglalkozzak ezzel az egésszel vagy sem? Egyenlőre fagyasztom a témát. Mert szeretem azt a hülye fejét. Ennyi.

Az élet pedig szép. A holnap érettségizőknek sok sok szerencsét, főleg Dhizzykémnek, Peti5-nek és Kateecicának.


Csak Julinak

Bejegyezte: Bejja 10:17

Ha már anyák napja...
Minden álmod teljesüljön, csak ennyit kívánok a világ legjobb anyujának. (köszönöm az elmúlt majdnem nyolc évet!!)
Szeretlek anya!
Anya és Lányaim
régi kép de szeretem

388.

Bejegyezte: Bejja , 2008. május 4., vasárnap 13:19


Boldogságos Anyanapot annak aki, több mint az igazi!

325.

Bejegyezte: Bejja , 2008. január 27., vasárnap 19:46

Ma olyan történt amit már régóta vártam, vagy inkább amire régóta vágytam. Babát szagoltam, igazi puha bababőr, kis kopi fej, kajla fülek, fogatlan vigyori száj. Édes kis dög, mindez a hat hónapos Emese. Mikor megszületett akkor már tettem be róla képet, most nincs újabb pedig mutatnám. Egyszerűen zabálni való. Na és mindez vasárnap apumnál a lányokkal Balázzsal Emesével és a szüleivel Anikóval és Kakassal. Olyan jó kis családias volt. Olyan igazán, mint pl karácsonykor Balázséknál és Apunál. 11/10

Aztán egy jó kis Potalázás Pezussal Anyummal Balázsossal. Nagyon nagyon jó volt. Pezus örült az ajcsinak is. Szóval jó kis vasárnap, most pedig Lego Star Wars Complete Saga! (L)

245.

Bejegyezte: Bejja , 2007. október 21., vasárnap 19:14

Ezt az idézetes bejegyzést egy régi/új blog ihlette!!! És egy (mostmár talán írhatom ezt) egy régi barátság, kapcsolatokon, időn, férjeken, szerelmeken át. Ezért nem hagyom. Akkor se ha nyavalyog! Nyavalyogjál csak, mert hiányzik az is! És Apu adott téged is...nem?


„Nem is gondolunk arra, minő kincs két rokonszenves nő egymásra nézve... Aki előtt egy nő szívének legrejtettebb titkait elmondhatja, s aki azt megérti; azokat az ezerféle apró bajait a női szívnek, amiknek felfogásához még a legodaadóbb férfikedélyben is hiányzik az érzék; azokat a nevezetes gondokat, amik a férfira nézve bohó semmiségek, de miket egy másik nő teljes értékükben méltányolni tud... a rokonszenves nőszív a vele közlőtt panaszra a saját panaszával felel, kitárja a maga világát, engedi a testvérlelket egészen beleköltözködni.” Jókai Mór

anyum

Bejegyezte: Bejja , 2007. július 23., hétfő 9:17

"Van valahol egy hatalmas gyémánthegység. Erre a hegységre minden ezredévben rászáll egy madárka, és egyszer a csőrével koppint rajta. Amennyi idő alatt ez a hegység elfogy - az egy pillanat a Mindenség számára"


Nagyon nagyon nagyon Boldog Fülinapot kívánok neked!!!!!!

131.

Bejegyezte: Bejja , 2007. július 19., csütörtök 8:44


Már jobb a Hős állapota. Közben Tibor megint eljátszotta a hülyeségét. Chrissi lánybúcsúja sínen van. Anee szülinapja is folyamatban, Peza ez ügyben előkerülhetne. Balázs megy Balatonra OBi-val. Mehetnék Én is. De dolgozom. Majd szabadnapomon lekukucskálok hozzá. Ha anya nem dolgozik, lehet befűzöm egy útra. Úgyis ráférne egy kis pihenés meg buli. És tudom hogy olvas ezért most szólok, nem kérdeztem mennyi a kereted:) Ugyanez Kapolccsal. Nem tudom volt vagy sem, de sztem imádná, főleg hogy lesz egy nagyon nagyon klassz koncert ami tudom hogy érdekli szóval Timossal kitaláltuk a megoldást, és nincs ellenvetés anyám! :D

Jobb a kedvem...tervvurt. Pasztelszínekben pompázó nyugodt hullámokat hozó tervezős vurt.

86.

Bejegyezte: Bejja , 2007. június 16., szombat 11:49

Üzenetek napja. Semmi sincs ingyen, semmi sem ugyanolyan cserealap. Most az aranyvurtos Trisztános tisztán üzenetemből készítenék valami komponenssel gyógyító italt annak aki nem szült de szeretném ha ő tette volna. Két dolog van amitől kiborulok, ezt már sokszor elmondtam de akkor újra, az egyik amikor nem értek valamit, a másik ha nem tudok segíteni annak akit szeretek. Most ez van. Ill majdnem mert aprócska rugdalozó kis vérpumpám minden egyes mozzanatával azon leszek hogy újra ragyogó szívárványvurtja legyen az én anyukámnak. És annak a másiknak is, mert a szívemhez nőtt!!!!

*off* és homevurt van, méghozzá egyre szebb. Rozi az új cselédlány mos mint egy jól összetett mosómaci. Zubog, hörög, kattog és dorombol. Jó kislány!