A következő címkéjű bejegyzések mutatása: mr szimfonik liv3. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: mr szimfonik liv3. Összes bejegyzés megjelenítése

Miert nem elvezed?

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2013. szeptember 8., vasárnap 15:40

Elem huppant a hvg egy cikke a tegnap esti mr szimfonik liv3-rol. Egyet ereztem benne, a szorszalhasogatast. Sztem iden is betyar jo volt. Thx.