A következő címkéjű bejegyzések mutatása: counter-strike. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: counter-strike. Összes bejegyzés megjelenítése

LOL

Bejegyezte: Bejja , 2009. augusztus 1., szombat 19:25

Indexes Rorschach teszt:D


A kedvenc:


Választható válaszok:

Rántott sertésmáj petrezselymes burgonyával, uborkasalátával
Bokros Lajos
Egyedi tervezésű Counter-Strike-pálya, négy bombalerakóval



veszte-sport

Bejegyezte: Bejja , 2009. június 21., vasárnap 12:19

előre is elnézés azoktól a látogatóimtól, akik a következőből egy szót sem fognak érteni...


"Nem a tények zavarják az embereket, hanem a tényekről alkotott vélemények."

Epiktétosz


Hát megtörténik, éppen leírjuk magunkat a nemzetközi e-sport térképéről, és újra bebizonyítjuk, hogy balkán vagyunk, és ennek a hírnévnek éppen megfelelünk, többnek nem.

Két táborra osztódott az ami egykor egy volt, sérelmekkel, utálattal bosszúvággyal mindkét oldalról. Néhány humanoidnak álcázott élösködő harca a mi fejünk felett. Mi alatt értem a játékosokat, a csapatokat, és azokat az embereket, akik tenni akarnak. Véresszájú flameharcosokat nevelnek, az amúgy többre, jobbra érdemes rajongótáborból, és szinte minden lehetőséget megragadnak, arra hogy eme nevetséges kutyakomédiának alapot biztosítsanak.
Két verseny, két tábor, mindkettő bukni fogja. Az egyik nagyon a másik talán kevésbé de mégis veszteség lesz.
Hazugságok, sunyiságok hálójába keveredve, belefulladva az ígéretek és lehetőségek tengerébe, nem marad semmi. Csak a rossz szájíz.
Dühös vagyok, de miért is?
A szarkeverés és rágás miatt.
A hazugságok miatt.
Lanok amikről most szó van:
ICL -Vác
TGES-Balaton
Becup-Budapest
D-Lan-Dunaújváros

Az igazság egy része: a D-lan egy zuglan volt, és nem azért maradt el mert Vácon létrehozták az ICL-t hanem mert kuára nem érte már meg, főleg hogy egy váratlan apeh ellenőrzés szépen véget vetett volna a d-lan diadalmenetnek nem nevezhető pályafutásának.
A Becup sem volt hibátlan elsőre, aki még emlékszik ,egy teljes pénteki nap bukó volt az áram miatt. Most mégis az áram kimaradást hozzák fel az ICL ellen.
Nem azért nem lesz Becup mert létezik ICL, hanem mert két bazi nagy lanra úgysem tudnak pénzt és embert(vagy talán az még sikerülne) összeszedni. De persze ki nem fogják mondani hogy nem lesz Becup, hiszen ha dől Balatonon a Tges akkor még augusztusban talán össze lehet hozni a kiéhezett népnek egy Becupot és akkor újra a Mozgo, és Kodiak nevével fémjelzett verseny lesz a játékosok megmentője.
Bár a mezei júzerek nem tudják, igenis, Mozgó megkereste a sötét oldal tagjait segítségért, Pezát és Sancit is.(www.counter-strike.hu) Ugye hogy más a baba fekvése így?
Legmegdöbbentőbb Hentes és Gergő viselkedése (www.totalgaming.hu) ahol kettőjük részéről számomra felfoghatatlan (nyomi Dud keze nyomát érzem) fröcsögést indítottak el.
Nem értem newzoo-t aki ígért fűt fát, és igen én hittem benne, hittem neki. Úgy néz ki senkiben sem szabad már. Mert nem tudta(ez betudható annak hogy egy személyben próbálta a dolgokat megoldani) teljesíteni az ígéreteinek felét sem. Természetesen a TG oldaláról ért folyamatos támadásra kellett figyelni, és ez igen komoly energiákat vont el az ILC szervező brigádjától. Ennek köszönhetően újból veszítettem egy csapatot, szerencsémre a lányok megvannak, és majd velük váltjuk meg a világot, mert velük lehet. De soha többet nem vagyok hajlandó fiú csapattal foglalkozni, és nagyon sajnálom, hogy a Dhizzy-nek tett ígéretemet nem tudom betartani, mégpedig hogy elmegyünk Dániába és nyer a Texen. Pedig Ő nagyon megérdemelné.

De vissza a nagy általánosságokhoz. Tehát most jelen állás szerint Vác és Balaton bukó (talán ősszel lehet még belőle valami). D-lan eltűnik a palettáról. Marad a Becup. Egy kicsit úgy érzem ez sem véletlen.

Mégis, mi lett volna, ha ezek a jobb emberek nem ölik egymást egy vagy két idióta tanácsára, hanem létrehoznak valami nagyot, valami jót. Mozgóék, Infinity, Sanciék, Hentesék a TG-től, lehetett volna ez nyert ügy mindenki részére. De szép hazánk nem képes még az építésre. Már csak az a kérdésem maradt megérte b*sszátok meg??

Mennyire kellene most egy PGCC a srácoknak....mennyire nagyon kellene...

xD

Bejegyezte: Bejja , 2009. április 21., kedd 21:12

köszike, kb. sírtam a nevetéstől:

"Na most eleve nagy questet jelentett sokak számára, hogy a JÁTÉK, CSOPORT, CSAPATNÉV, EREDMÉNY sorrendet megfelelően felállítsák és ezt a megfelelő hangerővel be is mondják. Külön nehezítés volt, hogy Bejja is az adminpultban ült és a srácok nem voltak hozzászokva, hogy nővel kell beszélniük, hiszen eddig nem történt sokszor ilyen az életükben. Kisgyerek odajön, néz nagy kerek szemekkel, Bejja kérdez, kisgyerek motyog valamit, aztán 4-5 perc vallatás után végül is megtudtuk, hogy mit játszottak a másik csapattal."

forrás:counter-strike.hu/DVD_R élménybeszámoló

mai morgás: a lényeges dolgok aka az évtized sátánja a CounterStrike

Bejegyezte: Bejja , 2009. március 13., péntek 6:41

tegnap index Winnenden-i kissrác ámokfutása, idézném:"A fiú szabadidejében számítógépes játékokat játszott, főleg Counterstrike-ot,".
Köszönjük, persze szerepel ott az apuci fegyvergyűjteménye, és az hogy a srác használhatta ezeket a fegyvereket. De az miért nem számít, hogy mondjuk, hogy Coca-cola-t ivott, és hogy főleg colgate-el mosott fogat, mert kb. ebben az esetben az hogy CounterStrike-ot játszott, éppen ennyit nyom a latban.
Kezdem már megszokni, mint ahogy azt is megszoktam, hogy amikor elkezdtem szerepjátékozni, akkoriban, alaphangon öngyilkosjelöltnek tekintettek. Minden esetben ha egy fiatal önkezével vetett véget életének, akkor a híradásokban szerepelt, hogy szerepjátékos volt. Unalmas, hogy a társadalmi, családi és egyéb okok helyett azt vizsgálgatják majd, hogy ez a szerencsétlen mikor őrült meg az FPS-től. Nem értem, Resist, vagy Dhizzy, esetleg a Dijja vagy Fille, a Legenda vagy bárki más miért nem kezdett el még öldökölni....


off:bocs, hogy nem írok magamról, most nem megy.