Jó lesz megint rendesen blogolni.
Először is a csajok, a tagcserék után csodásan haladnak előre, imádják egymást, egymás társaságát, én meg őket:) Sajnálom, a régi csapatot, de ha valami nem megy nem kell erőltetni. Most senki lelkével, szépségével nem kell törődni, nem téma a magánélet, az egymás utálása, mert nincs helye ilyesminek a csapatban, és ez csodajó. Sajnálom, hogy részévé váltam akkor ennek az ellenségeskedésnek, kissé megvezetve...na nem baj, ebből is tanultam. Leyla és Naomi nagyon bevált, annak ellenére hogy Leylánál makacsabb őrültebb csajt már nagyon rég láttam, Vik pedig olyan személyiségfejlődésen ment keresztül, ami ámultba ejt. Fille vezetésével szépen lépkednek előre a lányok, ügyesen okosan, semmit sem elkapkodva. A játékuk egyre jobb, az összetartás kiváló:) Örülök, hogy acsapat tagja lehetek, számomra megtiszteltetés hogy ők és mi egynek számítunk! Köszi csajok:)
a kép címe: The Team! Idén nagyobb volt a nyalóka.... (és még hol a Becup!) :D

Magamról szokás szerint nem sokat. Meli Lala jól van...Lala sulit cserél, érthető okokból. Remélem Tiborral és az új asszonnyal is rendeződik a helyzet végre.
jah tavasz van...migrén van...

Ezt a virágot az alábbi bejegyzés szerzőjének.
GARAg3-PuNK 6 órája 85 hozzászólás 1481.
Eggyet kell értenem az ,előtem szólókkal hogy ,a csajok azok ne játszanak azok menjenek varrni vagy ,akármi tényleg ,játszanak csak olyan játékkal amik nekik valók ! Aztán aban is egyet értünk hogy ,férfi nem vesz fel rózsaszin ruhát én ,sem vedtem még fel rózsaszint soha nem ,is fogok soha ! Ez az egész cikk egy baromság a lányok ,egész másra valók lányok ,ne játszanak csét szemtem . Persze hangsújozom hogy ,ez vélemény !
A mai és a tegnapi napom meghatározó momentuma a fejfájásnak álcázott migrénség.

A newzoo-nál tartott ICL megbeszélésbe oltott grillparty fergetegesre sikerült, valahogy nem hiányzott "a karótnyelt zabszem a seggbe sznob" Oliva hangulat, ahol a képek alapján ciki ha nem veszed magad és a többieket komolyan. Mielőtt bárki kérdőre vonna, volt szerencsém hasonló megbesszéléshez, ahol egy óra után jött rá a bohóc, hogy nem véletlenül vagyok ott.
Most jelenleg két csapat irányítsát nyertem meg bazsoval koalicióban, Prosy és Newzoo segítségvel. Egyenlőre a lányok többet tettek le az asztalra, de persze várjuk meg míg az álomcsapat összeszedi magát.
A fiú csapat:
InfinitySkills
Dhizzy (Magyarország legjobb, legnagyobb szívű legkedvesebb játékosa)
beny (Bencus, aki megmondja a frankót)
Npp (akit nem ismerek, de ha Stawi-ból indulok ki, Őt is megszerettem)
Rikkáj
Resist
A lányok:
Provocateam
Fille (ofők gyöngye)
Dijju (a skill-es csaj)
Vik (aki egyre jobb)
Kingu (aki azt hiszi már jó, de csak lesz)
Panyi (provocateamami)
és egy hatodik aki még nem tudjuk ki lesz.
Szóval legközelebb vácon játszanak, az egyiktől sima győzelmet várok, a másiktól becsületes helytállást.
kb. ennyi:)
ja és Apacsnak és a gigabyte-nak köszönjük hogy játszottak a lányokkal...
éééééééés POMÁÁÁZ (most Prosy és Kevlár összecsapja az öklét, mert ha nem......!!!!)
„Ma csak csütörtök lehet. A csütörtök sose volt az én napom.”
a nyár LAN szemmel
-Vác
-Balaton
-Dánia
-Svédország
Ha menni kell hát menni kell:)

igazából a második, mert az első meccsen nem jelentek meg az ellenfelek...biztosan beijedtek a kegyetlen amazonoktól.
Tehát az első tétmeccsüket megnyerték!
És Én végtelenül büszke vagyok rájuk!
(és ez nem áprilisi tréfa)
Honnan máshonnan, mint a munkahelyemről, ugye...ronda szürke reggel, pedig amikor elindultam a Parlament környékén még sütött a nap. Most meg csak a nagy szürkeség látszódik az ablakomból megszakítva itt-ott némi kékséggel. Haza akarok menni Balázshoz, főleg hogy csütörtök este a halfejűek kemény támadást intéztek ellenünk, és csak az éjszaka közepére tudtunk a mocsárszínű ragadós vurtból kikecmeregni, és azt is csak jelentős folyadékveszteséggel.
Szerencsére a tegnap este már sokkal fényesebben alakult. Sikerült leánykáimmal(itt most nem meli és lala néven futnak) találkozni a Vista nevű bűnbarlangban. Na jó nem bűn de barlang. Ultorcsi hathatós közreműködésével a lányok gyakori vendégei ennek a szolgáltató egységnek, és még az sem zavarta őket, hogy a helyszínre kiérkező Red Alert 3 LAN szervezőbizottsága a nyálukat csorgatva leste minden mozdulatukat, miközben hatalmas rövidítésekkel dobálóztak úgymint: wcg, DNA, EA, stb stb.
A csajokig ez el sem jutott, csak azt láttam hogy Ananász megvadulva lövi ki az ellent(persze csak azért mert telefonálni szertett volna minél hamarabb), Dijjus a legbetegebb helyzetekben hozza a kört, miközben sivitozik hogy "jaj ne má nem máááááá a ku*va anyád!", és a helyes rózsaszín "skill" mamuszát rugdossa az asztal alatt, Fille félig komolyan félig viccesen próbálja őket rávenni a figyelemre, miközben észveszejtően ügyesen old meg helyzeteket és küldi wc-be (nem re, hanem be) a lányokat, Panyi apró de velejéig gonosz kis megjegyzésekkel sújtja a többieket, és mint mindig most is hozza amit kell, míg Viki a maga szkeptikus nyugalmával osztja a fejeseket.
Nos igen Ők öten Magyarország jelenlegi egyetlen női counter-strike source-os "női" csapata, akik Provocateam névre hallgatnak. És nem azért teszem itt a nőit zárójelbe, mert esetleg valamelyik igazából fiú, hanem mert pl. Kingus a maga 16 évével még nagyon messze áll attól hogy ez a jelző kerüljön a személye elé.
Már hallom is a kritikai megjegyzések sorát, hogy minek ide női csapat, úgysem tudnak érvényesülni, nincs esélyük a fiúcsapatokkal szemben...de mindenkit megnyugtatok, nem ide készülünk. Friss sütésű kis csapatunk egyenlőre csak jól érzi magát, játszanak gyakorolnak, fun meccseket játszanak, és mókából lanra is megyünk, az esélytelenek tökéletes nyugalmával.
Az igazi cél ez:
Roppantul nem mozgatnak a fanyalgó hímek, mégpedig azért, mert ezek a lányok akarnak, csacskán, hangosan, nyünyögve, pikírten, makacsul, kedvesen és nagy szívvel. Nem azt kérdezik mikor kapunk valami újat, hanem megmutatják hétről hétre hogyan fejlődnek, és hálásak mindenért amit értük teszünk. Rövid idő alatt, könnyedén a szívembe zártam őket, és nagyon örülök, hogy egy pár hónappal ezelőtt megkerestek, segítsek nekik létezni. Sztem nem is tudják, de akkor ott (nem csak a méteres csokinak köszönhetően) de visszaadták a hitemet a játékban. Szóval a csaj csapat, csaj menedzserrel, és három remek hímmel megtámogatva lassan elindul, hogy a meglévő európai női csapatok közé kerülhessen.
Ne kerékkössetek, hanem drukkoljatok. Köszi!
Oh majd el felejtettem a képeket. Ők azok és én ! Panyi nem ad rendes képet magáról grrrrr....ezért a macska, ami az övé. És Kinguci is dobhatna valami érdemlegeset magáról, igaz ez a kép tényleg AnaNICE:)
Szóval sorrendben:
Kinga aka Ananász az ifjabbik Czinege lány, mellette
Dijja a skill mamuszos idősebbik Czinege lány
második sor
Fille másnéven: ofő, a csapat lelke, társa a képen
PANYI MACSKÁJA!!!
legalsó sorban
Viki aki mellém került ebben a díszes kompániában.

Az mondják a szeretetet a kedvességet és az egyéb nem anyagi dolgokat nehéz mértékegységekkel meghatározni.
A tegnap este bizonyította nekem, hogy ez hatalmas tévedés, a kedvességet például méterben mérik, méghozzá speciális csokoládéméterben. Alap mértékegysége az egy csokoládéméter váltószáma pedig az egy tábla.
Ez nem pont olyan, de éppen akkora!