A következő címkéjű bejegyzések mutatása: amex-tec. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: amex-tec. Összes bejegyzés megjelenítése

558.

Bejegyezte: Bejja , 2008. november 28., péntek 21:48

Ma találkoztam az exkollegáimmal. És be kell vallanom, nagyon hiányoznak mind!!! Édeskéről nem beszélnék, mert az nyilvánvaló, de Martina, Silye Norbi, Kiss Skywalker Attila, Andika, Palkó, Kriszti, Kati, Orsi, másik Andika, Edina, György még a lüke Bodócs Balázs is, mind mind nagyon nagyon nagyon hiányoznak.

Ha nyernék a lottón, lenne egy cégem, és mindenkinek lenne állása!!! Persze Akemmnek, Timonak Samunka, és Jabnak, Lindusnak is!!
Tyűűűű milyen állat cég lenne!!!
Sztetek ha ezt kérem karácsonyra megkapom????

Megleptem őket picike ajándékokkal, hála Aneenek aki az alapanyagot biztosította.
Íme:

389.

Bejegyezte: Bejja , 2008. május 5., hétfő 6:55

Uccsó nap a munkahelymen! És ha hazajöttem mesélek.


383.

Bejegyezte: Bejja , 2008. április 30., szerda 18:18

Azt hiszem kicsit elmaradtam a jelentésekkel. Utólag is nagy nagy elnézés mindenkinek. Még vár rám egy kiengesztelés Ritám felé is, bár rajtam kivülálló okok miatt de megbántottam. Ezeket félretéve akkor csapjunk bele a lecsóba. Ami a legtöbbeket érdekelhet, bár már biztosan mindenki tudja, hogy az OBi veretlenül hozta el az első díjat. Iszonyatosan büszke vagyok a "fiaimra", bár tudom nem ez a legnagyobb megpróbáltatás ami elé még kerülni fognak. Mondjuk a felsőági döntőben tuti megőszült a maradék nem fehér hajszálam is.
Az egész út legnagyobb meglepetése Stawros... Eddig nem értettem emberek miért rajonganak érte. Mostmár értem. Ő és a TERIK mindent visznek. Csak megköszönni tudom neki azt hogy az OBi tagja. De nem csak neki, hanem mindenkinek!!! Ottaniaknak és itthonmaradottaknak.

A lényeg, mindent egybeszámítva csodálatosan jó volt! Éljenek az orron át egyben kiguruló borsószemek, a pizza, spongyabob olaszul, a pékkifli, és még sorolhatnám. Jah és a Tubi tojások.


Lépjünk tovább. GTA4 party. Csak egy képet prezentálnék.


332.

Bejegyezte: Bejja , 2008. február 7., csütörtök 18:53

Ígértem képeket az új munkahelyemről és sorstársaimról....hát akkor kezdem is a kis asztalommal: (bár ez inkább a polc:)

kedvenc kollegáim következnek:
Tipikus Andika(nekem Undika) az iroda lelke/lelkiismereteGyörgy, az ogis főnököm (sztem nekem van a legtöbb felettesem a földön)
Dóri az alapértelmezett jónő aki egy angyal és egy kis dög egyben imáááádom, a kis szemét elhúzott síelni...lehet most akkor inkább utálom kicsit:)Édes és Pálesz a két guitar hero (L)Amexteces marketinges főnököm Kiss (Tony Soprano) Attila, aki ma kijelentette nem szeret Tony lenni Ő Luke Skywalker! (most normális?? Hogy az erő lenne vele:)
A szemüveges nőci Krisztina a kávék mindentudója, mellette a kereskedelmi igazgatónőnk TonyLukeAttila neje Kati, aki ugyanolyan pörgős őrült mint én...sokban hasonlítunk, néha meg is ijedek ettől:)
Norbert és Lajos a kupecekMartina aka Szőke Hölgy wii használat közben
Sajnos Edina Audrey kisasszonyról nincs képem, de ami késik nem múlik.

egyéb:
Jó lenne ha mindenki elmenne megnézni a sweeny Todd-ot (így írják??) Mert 10/10-es. Mondjuk mi mást várhattam volna tőle. Burton, Depp, Boham-Carter, Rickman ezercsillió pontot érnek.

253.

Bejegyezte: Bejja , 2007. október 26., péntek 12:23

Adjunk a mai napnak már most egy 9/10-est. Csendes őszi vurt, halvány bronz és arany színekkel. Tudta valaki hogy a leggyönyörűbb színei a tölgynek és a gesztenye fáknak vannak ilyenkor?? Szerelmes lettem az utcánkba. Volt koranyáron egy időszak amikor is minden apró arany csillagokkal volt tele és most ősszel aranyszínű levelekkel. Mostanra óaranyba ment át az egész. Már ahol még van valami levélszerű. És az illat! Ázott avar finom illata. Erdőkre emlékeztet, sétákra, üres fapadokra, szerelemre.Jó nap a mai. Még akkor is ha második körös interjúmra majdnem késve érkeztem a kedves hídfoglalók és tüntetők miatt. Arról nem is beszélve, hogy szokás szerint, nem voltam képes visszafogni magam, és a cég tulajával egyszerűen közöltem, hogy unalmas a weboldala. És hogy, ugye nem gondolja komolyan hogy lefelelek abból amit a cégéről tudni "illik". Majd egy kacskaringós kérdéssel arra utalt hogy képes lennék e publikálásra alkalmas interjút összehozni valakivel. A válaszom igen volt. Sztem a hangsúlyban lehetett valami mert kissé fura hangon közölte: jóvanna csak kérdeztem!! :) Én jól szórakoztam, négy pasival ezen a meghallgatáson. Valszeg nem vesznek fel, bár kihívásnak tűnik és érzem hogy rám van szabva a munka. Sőt az ott dolgozók is igen igen szimpatikusak nekem. De mint azt mondani szokás: ember tervez isten...azt csinál amit akar!!

Majd elfelejtettem. Egy olyan édes nénivel politizáltam, hogy utána azt kívántam bárcsak az emberek beszélgetnének az utcán. Szólnának egymáshoz, értenék egymás szavát. Naív és idealista vagyok mint azt mondani szoktam, de ha nekem és ennek a néninek sikerült, akkor talán másnak is sikerülni fog.

Szép napot!