A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Viki. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Viki. Összes bejegyzés megjelenítése

Reloaded

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2013. szeptember 17., kedd 16:48

A kep onmagaert beszel. Hello lanyok again.

szerda reggel

Bejegyezte: Bejja , 2010. május 12., szerda 8:56


esik, fúj, és sötét van.
Kell egy teherautó du-ra!! Vagy legalábbis egy akkora amiben elfér egy kanapé!!!

Tegnap este Vikinek (anya edéjének) köszönhetően nem maradtunk bajban Laller fellépésének ügyében. Vettünk egy cipőt. Lalus első magassarkúja. Fekete lakk és gyönyörű. Persze még gyakorlásra szorul a benne tipegés, de kifejezetten jól áll neki! Majd ha lesz kábelem, amit a költözéskor jól elkevertem, akkor lesznek képek is róla.
Volt rajta némi karcolás, uccsó darab is volt, szóval lealkudtam az árából, mindezt a Jeans Club-ban:) Jobb vagyok mint új koromban:)

addig itt egy kép ami kb. úgy néz ki, de az belül pink színű, és lakk borítású kívülről:)

szép napot!

Még mindig utálom Demcsék Zsuzsát!!!!

madaras

Bejegyezte: Bejja , 2010. május 11., kedd 10:42

Jó lesz megint rendesen blogolni.

Először is a csajok, a tagcserék után csodásan haladnak előre, imádják egymást, egymás társaságát, én meg őket:) Sajnálom, a régi csapatot, de ha valami nem megy nem kell erőltetni. Most senki lelkével, szépségével nem kell törődni, nem téma a magánélet, az egymás utálása, mert nincs helye ilyesminek a csapatban, és ez csodajó. Sajnálom, hogy részévé váltam akkor ennek az ellenségeskedésnek, kissé megvezetve...na nem baj, ebből is tanultam. Leyla és Naomi nagyon bevált, annak ellenére hogy Leylánál makacsabb őrültebb csajt már nagyon rég láttam, Vik pedig olyan személyiségfejlődésen ment keresztül, ami ámultba ejt. Fille vezetésével szépen lépkednek előre a lányok, ügyesen okosan, semmit sem elkapkodva. A játékuk egyre jobb, az összetartás kiváló:) Örülök, hogy acsapat tagja lehetek, számomra megtiszteltetés hogy ők és mi egynek számítunk! Köszi csajok:)

a kép címe: The Team! Idén nagyobb volt a nyalóka.... (és még hol a Becup!) :D



Magamról szokás szerint nem sokat. Meli Lala jól van...Lala sulit cserél, érthető okokból. Remélem Tiborral és az új asszonnyal is rendeződik a helyzet végre.

jah tavasz van...migrén van...

Provocateam by Anee 1.rész

Bejegyezte: Bejja , 2009. szeptember 1., kedd 20:57


majdnem elfeljtettem

Bejegyezte: Bejja , 2009. június 16., kedd 21:10

de most pótlom:)
Volt Dzsonszikának búcsúztatós szülinapos party, csodálatos helyen itt és félőrült barátokkal(nem lehet minden tökéletes). Néhány kép.





az első...

Bejegyezte: Bejja , 2009. április 1., szerda 8:31

igazából a második, mert az első meccsen nem jelentek meg az ellenfelek...biztosan beijedtek a kegyetlen amazonoktól.
Tehát az első tétmeccsüket megnyerték!
És Én végtelenül büszke vagyok rájuk!
(és ez nem áprilisi tréfa)

604.

Bejegyezte: Bejja , 2009. február 28., szombat 8:35

Honnan máshonnan, mint a munkahelyemről, ugye...ronda szürke reggel, pedig amikor elindultam a Parlament környékén még sütött a nap. Most meg csak a nagy szürkeség látszódik az ablakomból megszakítva itt-ott némi kékséggel. Haza akarok menni Balázshoz, főleg hogy csütörtök este a halfejűek kemény támadást intéztek ellenünk, és csak az éjszaka közepére tudtunk a mocsárszínű ragadós vurtból kikecmeregni, és azt is csak jelentős folyadékveszteséggel.

Szerencsére a tegnap este már sokkal fényesebben alakult. Sikerült leánykáimmal(itt most nem meli és lala néven futnak) találkozni a Vista nevű bűnbarlangban. Na jó nem bűn de barlang. Ultorcsi hathatós közreműködésével a lányok gyakori vendégei ennek a szolgáltató egységnek, és még az sem zavarta őket, hogy a helyszínre kiérkező Red Alert 3 LAN szervezőbizottsága a nyálukat csorgatva leste minden mozdulatukat, miközben hatalmas rövidítésekkel dobálóztak úgymint: wcg, DNA, EA, stb stb.
A csajokig ez el sem jutott, csak azt láttam hogy Ananász megvadulva lövi ki az ellent(persze csak azért mert telefonálni szertett volna minél hamarabb), Dijjus a legbetegebb helyzetekben hozza a kört, miközben sivitozik hogy "jaj ne má nem máááááá a ku*va anyád!", és a helyes rózsaszín "skill" mamuszát rugdossa az asztal alatt, Fille félig komolyan félig viccesen próbálja őket rávenni a figyelemre, miközben észveszejtően ügyesen old meg helyzeteket és küldi wc-be (nem re, hanem be) a lányokat, Panyi apró de velejéig gonosz kis megjegyzésekkel sújtja a többieket, és mint mindig most is hozza amit kell, míg Viki a maga szkeptikus nyugalmával osztja a fejeseket.

Nos igen Ők öten Magyarország jelenlegi egyetlen női counter-strike source-os "női" csapata, akik Provocateam névre hallgatnak. És nem azért teszem itt a nőit zárójelbe, mert esetleg valamelyik igazából fiú, hanem mert pl. Kingus a maga 16 évével még nagyon messze áll attól hogy ez a jelző kerüljön a személye elé.

Már hallom is a kritikai megjegyzések sorát, hogy minek ide női csapat, úgysem tudnak érvényesülni, nincs esélyük a fiúcsapatokkal szemben...de mindenkit megnyugtatok, nem ide készülünk. Friss sütésű kis csapatunk egyenlőre csak jól érzi magát, játszanak gyakorolnak, fun meccseket játszanak, és mókából lanra is megyünk, az esélytelenek tökéletes nyugalmával.
Az igazi cél ez:

Roppantul nem mozgatnak a fanyalgó hímek, mégpedig azért, mert ezek a lányok akarnak, csacskán, hangosan, nyünyögve, pikírten, makacsul, kedvesen és nagy szívvel. Nem azt kérdezik mikor kapunk valami újat, hanem megmutatják hétről hétre hogyan fejlődnek, és hálásak mindenért amit értük teszünk. Rövid idő alatt, könnyedén a szívembe zártam őket, és nagyon örülök, hogy egy pár hónappal ezelőtt megkerestek, segítsek nekik létezni. Sztem nem is tudják, de akkor ott (nem csak a méteres csokinak köszönhetően) de visszaadták a hitemet a játékban. Szóval a csaj csapat, csaj menedzserrel, és három remek hímmel megtámogatva lassan elindul, hogy a meglévő európai női csapatok közé kerülhessen.

Ne kerékkössetek, hanem drukkoljatok. Köszi!

Oh majd el felejtettem a képeket. Ők azok és én ! Panyi nem ad rendes képet magáról grrrrr....ezért a macska, ami az övé. És Kinguci is dobhatna valami érdemlegeset magáról, igaz ez a kép tényleg AnaNICE:)

Szóval sorrendben:
Kinga aka Ananász az ifjabbik Czinege lány, mellette
Dijja a skill mamuszos idősebbik Czinege lány
második sor
Fille másnéven: ofő, a csapat lelke, társa a képen
PANYI MACSKÁJA!!!
legalsó sorban
Viki aki mellém került ebben a díszes kompániában.

574.

Bejegyezte: Bejja , 2009. január 15., csütörtök 17:23

Most felszólítok mindenkit, hogy közösen utálja velem ezt a barátnőmet itt alant a fényképen, pirosasrózsaszín ruhában (mármint ne ti öltözzetek be! Ő van abban! :D). A dátum: 2009. január 3. Éppen fürdeni és bográcsozni indulnak, az előbbit tengerben, az utóbbit a hegyekben. A helyszín Gran Canaria, a hőmérséklet 24 fok.



Természetesen koránt sem gondoltam komolyan az utálatot. Minden nyersességével, egyszerűségével, de szeretnivaló bolondságaival és nagy szívével együtt rettenetesen hiányzik nekem!! Dolgozik ott kinn, illetve dolgozna, mert mégsem alakultak olyan jól a dolgai, hazajönni nem akar, főleg üres zsebbel, kézzel, kint viszont magányos.

Szerintem jöjjön haza! De gyorsan. Csupán önző érdekeim vezetnek ebben a kérdésben, ofkorz.

273.

Bejegyezte: Bejja , 2007. november 2., péntek 9:27

A majd 12 óra alvás után végre pihenten keltünk. Tegnap este már fél 9-kor aludtunk.

Halottak napján temető. Csak Kálmihoz. És jó volt látni, hogy sokan voltunk kint nála.

Kicsit ellentmondásosnak tűnhet, de aztután szülinapi "buliba" mentünk Lalával. Norbi alias "Damien" (igen a neve arra utal ahogy viselkedik de én imádom) 9. tavaszának őszének ünneplésére. Nagyon édes volt örült mindennek. Nekem ugyan fura hogy a tesója is kapott valami apróságot, mert hogy náluk ez így szokás. Én azt gondolom, minden gyerek szülinapja legyen a sajátja, csak róla csak érte szóljon minden. De ez tényleg családonként változik. Mellesleg nagyon jól éreztem magam, Viki anyukája remekül főz, és a tesóit is imádom. És az anyukája meg olyan mint apám csak nőben. A durva az hogy hasonlítanak is egymásra.
Itt oldalt a mesterhármasról kép. Carrie, Samantha Jones, és persze Miranda sapiban:) A nevek nem sorrendben értendőek. 10/10