A következő címkéjű bejegyzések mutatása: reka. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: reka. Összes bejegyzés megjelenítése

Pécs, Meló

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2013. december 19., csütörtök 12:06

Jó hely!

Mai Reka, hogy nevess:)

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2013. november 26., kedd 19:54

18:53-kor hiv hogy O most eppen nem tudja hol van segitsek neki. 
- WTF ? te hol vagy? 
- villamoson. 
-es hova kell menned? 
-etele utra. 
-oke es milyen villamoson ulsz? 
-47-es. 
-az jo.
-nem jo mert a feneketlen tonal van. 
-kerdezem- biztos 47-es? mert az nem arra jar...
- igen tuti. Bar a sofor mondott valamit hogy garazsmenet, csak nem figyeltem.
(itt arconcsaptam magam)
- na figyelj visszamesz a moriczra es atszallsz a 18-as 42-es vagy 47-es villamosra 5 megallo es ott vagy. -Odaerek egeszre?
- 19:00 ugyhogy nem. 
-Itt vagyok,  jaj most hol a megallo a Moriczon?
- hat nehez elteveszteni de leszallsz jobb kez fele van a megallo! 

Majdnem felszallt a deak iranyaba, ha nem szolok neki siman megteszi. szoval kb 20 percig navigaltam az etele uthoz es meg igy is majdnem eltevedt.)

Tegnap este

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2013. november 22., péntek 11:39

amikor a holtponton tuljutsz!

Aah! Nem is meseltem!

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2013. november 21., csütörtök 12:05

Reka hozta a formajat! Kepzeld uj pasi, (talan meg emlekszel aki felhivta mikor kiallitason voltunk, es nem az o, de megcsak nem is az en korosztalyom) randi, na de nagylanysag is! Panikolva felhiv a 86-os buszrol, es amennyire csak lehet kodolva elmondja mi a baj! Mondom neki softtampon! Na az mi? Lalus ebben a legjartasabb, igy o elmeselte neki hogy ez egy tengeri szivacsbol keszult tampon ami mellett nem verzik es a pasi sem erzi.Tobbszor elmondva neki"nyugi Klaudiatol van es tudod O kurva, es ezt hasznalja." Vegul megbeszeltuk telefont letettuk.
Reka arra lett figyelmes, hogy az egesz 86-os busz ot bamulja, vagy vigyorog!
Nos igen, elfelejtette hogy nem autoban ul es az egesz bajcsevej, kihangositva zajlott.
Zavaraban lehajolt megigazitani a csizmajat, es meg a kapaszkodot is lefejelte! :D
Mindezt szomorusaguzo pizzazas kozben meselte el. Majdnem megfulladtam! :)