A következő címkéjű bejegyzések mutatása: xmas. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: xmas. Összes bejegyzés megjelenítése

Jonnek az unnepek:)

Bejegyezte: A béke nagykövete , 2014. november 16., vasárnap 16:29

Ilyenkor meghulyulok :)

581.

Bejegyezte: Bejja , 2008. december 20., szombat 19:02

Ezt gyorsan megnézni, és tapsolni Iker Casillas mókás gólján. Nem mellékes hogy ezzel a kis rendezvénnyel 250 ezer eurót szedtek össze a rászorulóknak. cikk itt.

580.

Bejegyezte: Bejja 11:00


Szeretem, hogy a 105-ös buszon ezt mondják be: "Hősök tere, Mikulásgyár következik"
Azt már kevésbé, hogy a 4-6-os villamoson azt: "az ünnepek alatt fokozottan vigyázzanak értékeikre!"